Fiyat – performans modeli Honor Play 50 Plus özellikleri belli oldu

Akıllı telefon dünyasında kendisine yer edinmeye çalışan Honor, ürün gamını arttırmaya devam ediyor. Şirket, 10 Ekim’de yeni telefonu olan Honor Play 50 Plus‘ı tanıtmaya hazırlanıyor. Biz de bu haberimizde orta segmente hitap eden bu telefonu mercek altına alıyor olacağız. Hazırsanız başlayalım!

Fiyat – performans modeli Honor Play 50 Plus özellikleri belli oldu

Telefonun gücünü hangi işlemciden alacağı henüz belirsiz ancak 12 GB RAM ile geliyor olması iddialı bir cihaz olacağını kanıtlamaya yetiyor. 256 GB dahili depolama alanı ise bol bol fotoğraf ve video çekimi yapanların içini rahatlatan bir özellik olarak karşımıza çıkıyor. Telefonun şarj konusunda da kullanıcılarını tatmin etmesi kuvvetle muhtemel. Zira Honor Play 50 Plus, 35W hızlı şarj destekli 6.000 mAh batarya ile geliyor ve uzun bir kullanım deneyimi vadediyor.

Sırtında ikili kamera kurulumu ile satışa çıkacak olan telefon, 50MP ana kamera ve bu kameraya eşlik edecek bir başka sensörle beraber karşımıza çıkacak. Mavi ve gümüş renk seçeneklerine sahip olacak cihazın fiyatı henüz belli değil ancak çok yüksek olmaması kuvvetle muhtemel diyebiliriz. Honor Play 50 Plus’ın Türkiye topraklarına gelip gelmeyeceğini ise zaman gösterecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx