Samsung’un en güçlü modelinin renk seçenekleri belli oldu

Samsung’un gelecek nesil amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S24 serisi henüz tanıtılmamış olsa da, serinin çeşitli özellikleri ve detayları hakkındaki söylentiler ve raporlar şimdiden gündemi meşgul etmeye başladı. En son sızıntılar, serinin renk seçeneklerine ve Qualcomm’un onayladığı çip detaylarına ışık tutuyor.

İlginç bir gelişme olarak, Galaxy S24 serisinin renk paleti konusunda sızıntılar gelmeye devam ediyor. Ünlü duyumcu Ice Universe, Galaxy S24 serisinin siyah, gri, menekşe, sarı, yeşil, mavi ve turuncu olmak üzere altı farklı renk seçeneği ile geleceğini X platformu üzerinden paylaştı. Daha önceden Galaxy S24 serisine ait olduğu iddia edilen TPU koruyucu kılıfların sızıntıları, cihazlarda büyük bir tasarım değişikliği olmadığını işaret etmişti.

Samsung’un en güçlü modelinin renk seçenekleri belli oldu

Ancak, renk seçeneklerinde yeni eklemelerin yapılacağı anlaşılıyor. Özellikle Galaxy S24 Ultra modeli için Samsung’un genellikle birkaç özel renk seçeneği sunması bekleniyor. Bu kez, S24 Ultra’nın altın renkli bir çerçeve ile gelecek olan özel bir altın rengi seçeneğine sahip olacağı iddia ediliyor. Duyumcu, Galaxy S24 Ultra’nın daha ince ve simetrik çerçevelere sahip olacağını da ekliyor.

Renk sızıntısının yanı sıra, Galaxy S24 serisinin Snapdragon ve Exynos olmak üzere iki farklı çipset versiyonu ile sunulacağı da kesinleşti. Qualcomm CEO’su Cristiano Amon, şirketin dördüncü çeyrek kazanç raporu sırasında Galaxy S24 serisinin Snapdragon ve Exynos versiyonlarının piyasaya sürüleceğini doğruladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx