Kocaelispor Asbaşkanı Ekrem Can’ın Acı Ölümü: Futbolcu İzlemek İçin Nijerya’ya Gitmiş

TFF 1. Lig’de mücadelede eden Kocaelispor’un Asbaşkanı Ekrem Can, futbolcu izlemek için gittiği Nijerya’da sıtmaya yakalandı. Can, Gebze’de tedavi gördüğü özel hastanede hayatını kaybetti.

Kocaelispor Asbaşkanı ve iş insanı 48 yaşındaki Ekrem Can, geçtiğimiz 23 Kasım’da Kulüp Başkanı Engin Koyun ile birlikte hem turnuvayı takip etmek, hem de genç oyuncuları keşfetmek amacıyla Nijerya’ya gitti.

Bir süre kaldıktan sonra Türkiye’ye geri dönen Can, daha sonra ise 9 Aralık’ta gerçekleşen Bandırmaspor-Kocaelispor maçını izlemek üzere Balıkesir’in Bandırma ilçesine gitti. Maçın olduğu akşam rahatsızlanan Can, Kocaeli’ye gelince özel bir hastanede tedavi altına alındı.

Durumunun kötüye gitmesinin ardından Gebze ilçesinde bulunan özel bir hastaneye sevk edilen Can’a burada sıtma teşhisi konuldu. Gebze’de yapılan tüm müdahalelere rağmen Can, hayatını kaybetti.

Evli ve 2 çocuk babası olan Can’ın cenazesinin Karamürsel ilçesinde ikindi namazına müteakip kaldırılacağı öğrenildi. Can’ın hastalığı Nijerya’da kaptığı öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx