Galatasaray’ın Manchester United galibiyeti GAL token’a yüksek volatilite getirdi!

Galatasaray’ın UEFA Şampiyonlar Ligi A Grubu ikinci haftasında zorlu Manchester United deplasmanından 3-2’lik skorla galibiyetle ayrılması, taraftar token GAL‘ın fiyatında yüksek volatilite yarattı.

Galatasaray-Manchester United karşılaşması esnasında Galatasaray’ın üçüncü golü sonrası GAL yüzde 13’e yakın artış gösterdi.

Maç bitti, GAL token fırladı!

Toplamda beş gol izlediğimiz bu kıyasıya mücadele GAL token’da ciddi bir hareketlilik yarattı. Golü ilk atan tarafın Manchester United olması haliyle GAL’a düşüş getirdi. İlk olarak 1,86 dolara gerileyen GAL token dakikalar sonra Wilfried Zaha’nın golüyle canlandı. Doğruca 1,953 dolara yükselen GAL bu dakikalarda oldukça büyük bir hacim yakaladı.

Dakika 67’de gelen Manchester United’ın golü fiyatı bir miktar aşağı çekse de Galatarasay’dan cevap gecikmedi. Dakika 71’de gol atan Kerem Aktürkoğlu, GAL Token’ın 2,03 dolarda tutunmasında büyük bir pay sahibi oldu. Dakika 77’de Manchester United skoru 2-2 yapsa da, dakika 81’de gelen Mauro Icardi’nin golü, fiyatı ilk olarak 2,05 dolara taşıdı.

Galatasarayın zaferini resmi bir şekilde ilan etmesiyle birlikte ise GAL Token, anlık olarak 2,094 dolara sıçardı. Maçın sonlanmasından sonra ivmesini kaybeden GAL Token, şu an için 1,87 dolardan işlem görüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx