Galada talihsiz olay! Ünlü modelin elbisenin fermuarı patladı

Model Chrissy Teigen ve müzisyen John Legend için son birkaç yılı oldukça zor geçmişti. Legend’dan iki çocuğu olan Teigen, Ekim 2020’de üçüncü kez anne olacakken bebeğini kaybetmiş ve yaşadığı acı dolu günleri zorlukla atlatmıştı.

Acısını hafiflettikten sonra yeniden anne olmak istediğini söyleyen Chrissy Teigen, bu kez hamile kalmakla ilgili sıkıntılar yaşamış ve eşi John Legend ile birlikte tüp bebek yöntemini kullanarak çocuk sahibi olmaya karar vermişti. Çiftin beklediği müjdeli haber ise 2022’de gelmiş, Teigen hamile kalmıştı.

DÖRDÜNCÜ KEZ ANNE-BABA OLDULAR!

Ocak 2023’te Esti adını verdikleri kız çocuklarını kucaklarına alan ikili, aradan henüz beş ay geçmişken taşıyıcı anne yoluyla dördüncü kez bebek sahibi olduklarını da duyurmuştu. Süreci herkesten sır gibi saklayan ve Wren Alexander adını verdikleri oğullarının doğumunu sosyal medyadan açıklayan ikiliden Tiegen, hamilelik sürecinin bir kısmını birlikte geçirdiği taşıyıcı anne Alexandra’ya teşekkür etmişti.

GALADA ZOR ANLAR!

37 yaşındaki ünlü isim, son olarak geçtiğimiz akşam katıldığı Baby2Baby Gala’sında yaşadığı talihsiz bir olayla gündeme geldi.

Teigen’ın terci ettiği siyah, askısız ve ön kısmında çapraz olarak uzanan süslü bir çiçek aksesuarı bulunan elbisesinin fermuarı patladı. Neyse ki güzel modelin elbisesindeki sıkıntı, kırmızı halıda yürüyüp galanın devam ettiği mekanın içine girdikten sonra gerçekleşti.

MORALİNİ BOZMADI

42.7 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından yırtılan fermuarı yüzünden açıkla kalan sırtını paylaşan Chrissy, bu durumun etkinliğin tadını çıkarmasına engel olmasına izin vermeyerek galada çektiği fotoğraf ve videoları gece boyunca yayınlamaya devam etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx