‘Aile’ dizisinde gündem Dilan-Engin Polat çifti: ‘Moda bu aralar!’

Show TV’de yayınlanan ‘Aile’ adlı dizi, gündemden düşmeyen Polat çiftine yaptığı gönderme ile sosyal medyanın gündemine oturdu. Baş rollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın paylaştığı dizinin yayınlanan son bölümünde, Tatlıtuğ’un oynadığı ‘Aslan’ karakterinin “Altın, pırlanta, yakut, zümrüt, elmas; bunlara yönelin, bunlarda KDV yok, bir de posları da mail-orderdan çektin mi, oh, yokuş aşağı, kıyak iş. Moda buaralar. Tamam, ama bak, sizi sosyal medya hesaplarınızdan takip ediyorum, siz niye öyle yapıyosunuz ki, ben anlamadım. Paranızı insanların gözüne sokmayın, olan var, olmayan var; aç var, açıkta olan var. Güzel videolar koyun, ağlak videolar koyun ki sonra sıkıntıya düşmeyin” sözlerinin yer aldığı kısım sosyal medyada kısa sürede 100 binlerce kişi tarafından paylaşıldı. Bölümün alıntılanarak viral olan kısmında ‘Aslan’ sözlerini “Yarın öbür gün baskın yersiniz, bana ondan sonra gelip ağlamayın” diyerek tamamlamasının da yorumlarda öne çıktığı görüldü.

DİLAN POLAT’TAN YANIT: YAZIK, ÇOK YAZIK

Bu sahnenin “tvgundemi” hesabı tarafından Instagram’da paylaşılmasıyla da Dilan Polat anında cevap verdi.

Polat gönderinin altına, “Yazık, çok yazık hem de. Hayatımıza dahil olmayan şeyler ile suçlanıp dizi çekiliyor. Allah bildiği gibi yapsın” yazdı.

Salı akşamları yayınlanan dizinin senaryosunu Hakan Bonomo’nun yazdığı ve Ahmet Katıksız ile Gökçen Usta’nın yönetmenliğini yapıyor. Kıvanç Tatlıtuğ’un ‘Aslan’, Serenay Sarıkaya’nın ise ‘Devin’ karakteri ile ekrana geldiği dizi; varlıklı bir aile olan Soykanlar’ın başına geçen Aslan’ın, kendisiyle aynı yerden yaralı psikolog Devin’le tanışmasıyla aile içinde değişen dengeleri ve gelişen olayları konu ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx